טיפול בחרדות ולחצים

טיפול בחרדות ולחצים

החיים בעולם המודרני מזמנים שפע של הסחות דעת, עידן המסכים, הרשתות החברתיות, הצורך להיות מעודכן באופן תמידי, והצורך לקבל את אהבת ואישור החברה, הופכים את הרגעים האינטימיים שלנו לנדירים.
אין זה פלא, שבעשר השנים האחרונות חלה עליה תלולה בתחלואות, שמקורן בלחץ נפשי, בין אם מדובר על סכרת, פסוריאזיס, לחץ דם גבוה, השמנת יתר, בעיות בעיכול ועוד.


טיפול בחרדות ולחצים לא מחויב להיות סינטטי, מבוסס על תרופות, כדורים ומשככי כאבים. למעוניינים בכך, ניתן להציע שיטות טיפול בחרדה ולחץ טבעיות לחלוטין, המבוססות על תהליך רגשי, קוגנטיבי וחברתי, שמטרתו למגר תופעות של דיבור פנימי שלילי, להביא לשליטה גבוהה יותר בחיים, וכמובן לחיות חיים אותנטיים וברורים יותר.

שיטת הטיפול בחרדות ולחץ מעניקה כלים להתמודדות, בזמן אמת, גם אם אתם חשים בהתקף חרדה הקרה ובא. מלבד טיפול רגשי, שמתנהל באמצעות שיח פתוח ומכיל, יכולת להבין את שורשי הבעיה ומתן פתרון מקובל ויישים, ניתן יהיה ללמוד טכניקות של עבודה עצמית עם הגוף, שמאפשרת לכאב ולתסכול את המקום הטבעי להתבטא, מבלי לשבש את שגרת החיים, אלא להיפך, להפוך כל יום לחזק ואיתן יותר ולנצח.
רונית חיימוב זילברמן, מטפלת הבית של "הדרך של רונית, מאפשרת מרחב פתוח לאנשים הסובלים מחרדה ולחץ, מעוניינים לטפל בבעיה זו לעומקה ולרכוש כלים להתמודדות עצמית. צרו עמי קשר לפרטים נוספים:
052-3634674     haimoffronit@gmail.com

תגובות

תגובות

About the author: רונית חיימוב

בת 46, אמא ל 2 בנים אור ושחר המקסימים, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית קוגניטיבית התנהגותית, מרצה וטריינרית ב NLP, עובדת בשיטות אפקטיביות, ביניהם: EMDR, DBT,CBT, Schema Therapy, מיינדפולנס ועוד. תלמידתו של סטיב אנדראס ממציא פרוטוקול הטראומה ב NLP ניסיון של 20 שנים כמטפלת. בעברה עובדת סוציאלית בביה״ח וולפסון בעלת רקע בעבודה עם מטופלים הסובלים מחרדה, טראומה, נפגעות תקיפה מינית, אלימות במשפחה, מטופלים בריאטריים (לאחר קיצור קיבה), סוכרת נעורים ומבוגרים, טיפול נמרץ ילדים ועוד. בעלת קליניקה פרטית בתל אביב. מיסדת המרכז לפסיכותרפיה אינטגרטיבית בדרך של רונית ומאמינה בטיפול מותאם אישית.