קורס טיפול רגשי בילדים

קורס טיפול רגשי בילדים

אנשי חינוך, מטפלים באומניות, יועצים, פסיכולוגיים, עובדים סוציאליים חשופים יותר מאחרים לנפשם הרכה של הילדים. יחס למבוגרים, ילדים פתוחים יותר לשתף ברגשותיהם ותחושותיהם, אך ישנם כאלו, שרמת הפגיעות, הקושי והאכזבה כה גדולה, שהדרך אל ליבם ונפשם חסומה פעמים רבות על ידי סלעים של חוסר אמונה.

פעמים רבות, הילדים הללו, לעיתים מנותקים ממשפחת המקור שלכם, לעיתים נמצאים באשפוז זמן רב ועוד, הם האוכלוסייה, הזקוקה יותר מכל לטיפול רגשי, אשר יעניק עוצמות פנימיות להתמודד עם העולם, שבחוץ. קורס טיפול רגשי בילדים נוצר על מנת לטפל בכך. 

קורס טיפול בילדים מעניק כלים אמיתיים להגיע אל לב ליבם של המטופלים הצעירים, לטעת בהם אמון, וללמד אותם לשוחח על הכל, הקורס מתייחס להיבטים רבים הקשורים בפחדים והתנגדויות, שעשויות לעלות עקב קושי רגשי, משפחתי או אישי, מעניק דרכים ורסטיליות להתאים את השיח, כדי לאפשר פריצת דרך ממשית, , ולא פחות חשוב, מעניק כלים לכם כמטפלים ללמד את הילדים בפשטות דרכים פשוטות ויום יומיות להתמודד עם מצבי תעוקה, לחץ, מתח וחוסר בהירות.

רונית חיימוב זילברמן, פסיכוטרפיסטית בשיטה קוגניטיבית התנהגותית, מייסדת הקליניקה "הדרך של רונית,  מלמדת קורס טיפול רגשי לילדים, מגיעה עם ניסיון רב, המאפשר ורסטיליות והתמודדות גם עם מקרים מורכבים במיוחד, לקבלת פרטים על מועד פתיחת הקורס הקרוב, תכנית לימודים ומיקום  צרו עמי קשר: 052-3634674     haimoffronit@gmail.com

תגובות

תגובות

About the author: רונית חיימוב

בת 46, אמא ל 2 בנים אור ושחר המקסימים, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית קוגניטיבית התנהגותית, מרצה וטריינרית ב NLP, עובדת בשיטות אפקטיביות, ביניהם: EMDR, DBT,CBT, Schema Therapy, מיינדפולנס ועוד. תלמידתו של סטיב אנדראס ממציא פרוטוקול הטראומה ב NLP ניסיון של 20 שנים כמטפלת. בעברה עובדת סוציאלית בביה״ח וולפסון בעלת רקע בעבודה עם מטופלים הסובלים מחרדה, טראומה, נפגעות תקיפה מינית, אלימות במשפחה, מטופלים בריאטריים (לאחר קיצור קיבה), סוכרת נעורים ומבוגרים, טיפול נמרץ ילדים ועוד. בעלת קליניקה פרטית בתל אביב. מיסדת המרכז לפסיכותרפיה אינטגרטיבית בדרך של רונית ומאמינה בטיפול מותאם אישית.